tapeta

O společnosti

Vítejte na stránkách společnosti MA-KO Inspiration s.r.o. ,naše společnost patři mezi odborné a kvalifikované dodavatele v oboru kamnářství, kominictví a topenářství.

Všem našim zákazníkům přinášíme už déle než 10 let široké spektrum tepelných zdrojů a ty nejlepší materiály a komponenty pro stavbu krbů, kamen a komínů.

Spolupracujeme s renomovanými výrobci krbových vložek, kamen a kamnářských materiálů, kteří oslovují zákazníky se špičkovou kvalitou zpracování a inovativním řešením procesu spalování dřeva.

Naším cílem je v první řadě přinést všem našim zákazníkům radost z dobře odvedené práce a poskytnout maximální možný servis a zúročit léty nabité zkušenosti k navržení a zrealizování toho správného topidla.

Naše společnost se může pochlubit celou řadou spokojených zákazníků těšících se tepelné pohodě a příjemně prožitým chvílím s našimi krbovými kamny, krbykotly.

Vyzkoušejte si , jaké to je pracovat s profesionály, pro něž je Vaše spokojenost na prvním místě! Kontaktujte nás a nechte pracovat naše certifikované a proškolené odborníky kteří se vám budou ochotně a trpělivě věnovat.

 


Napište nám

Zákaznická podpora ve všední dny od 9:00 – 12:00 a 13:00 – 17:00

Telefon:773 57 33 33

Kontakt na naši zákaznickou linku

moderniweb.com © 2017