tapeta

Proč u nás nakupovat

Zkušenosti a kvalita

Vzhledem k předchozím zkušenostem na trhu jsme si ke spolupráci měli možnost vybrat ty nejspolehlivější dodavatele. 

Díky kvalitním dodavatelům můžeme naším zákazníkům nabídnout kvalitní výrobky za přijatelné ceny ruku v ruce s naším maximálním servisem a kvalifikovaným provedením jednotlivých prací.

Zvolíte-li firmu MA-KO Inspiration s.r.o. a svěříte do našich rukou svůj dům, budete více než spokojeni.

Vzorkovna

Rovněž nás můžete navštívit na naší vzorkovně , kde jsou k vidění ukázky krbových obestaveb včetně plně funkčních krbů s akumulační nádrží.

Dále jsou zde vystaveny vzorky desítek typů krbových a kachlových kamen, skel pod krbová kamna, komínových těles, dřevěných a vinylových podlah, linoleum  a v neposlední řadě je zde i část interiéru s kuchyňskou linkou.

Pokud toužíte vidět některé naše zrealizované návrhy na vlastní oči, navštivte nás, náš proškolený personál se Vám bude s ochotou věnovat a rád Vám se vším poradí.

Nabízíme celkové řešení pro Váš dům – od návrhu až po realizaci

Více na : http://www.makoinspiration.cz

Od projektu už jedině s námi

Máte připravený projekt na  rodinný dům nebo jiný objekt? Chcete mít vše připraveno už od základů? Potřebujete ušetřit roční náklady na vytápění a přitom mít příjemný a krásný interiér? Kontaktujte nás a nechte pracovat naše odborníky!

Pokud nám dáte možnost připravit topný systém už od základů domu, můžeme navrhnout nejlepší řešení ještě před samotnou výstavbou a všechny důležité prvky zakomponovat do projektu. Tímto způsobem se můžete vyhnout pozdějším zásahům do novostavby a ušetřit tak čas i peníze.

Chystáte se na rekonstrukci?

Máte v úmyslu rekonstruovat starší dům a udělat z něj moderní a příjemné bydlení a zároveň snížit náklady na provoz?

I zde jsme pro Vás tím pravým partnerem.

Jsme schopni spočítat a navrhnout úpravy, které sníží energetickou náročnost starších domů až o několik desítek procent a to hlavně v oblasti vytápění.


Napište nám

Zákaznická podpora ve všední dny od 9:00 – 12:00 a 13:00 – 17:00

Telefon:773 57 33 33

Kontakt na naši zákaznickou linku

moderniweb.com © 2017